INVL Logo

Par mums

Mēs esam SB draudimas, dzīvības apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus jau kopš 2000. gada. SB draudimas ir daļa no Šiaulių bankas, lielākās Lietuvas kapitāla bankas, kas dibināta 1992. gadā. Šiaulių Bankas grupu izceļ cieša saikne ar klientu, reģionālā orientācija, atvērtība un elastīgums.

Mēs esam savas jomas profesionāļi. Mēs zinām, ka katra mūsu klienta stāsts ir unikāls, tāpēc vienmēr ņemam vērā konkrēto situāciju, klienta vēlmes un cerības. Mēs lepojamies ar to, ka mums ir ciešas attiecības ar klientiem, un katru dienu cenšamies būt uzticams partneris finanšu pakalpojumu ceļojumā.

SB draudimas nodrošina uzticamus dzīvības apdrošināšanas un uzkrājumu veidošanas risinājumus Baltijas valstu iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

Līdz 2023. gada decembrim mēs bijām pazīstami kā INVL Life. Invalda INVL, vadošā aktīvu pārvaldīšanas grupa Baltijā, no 2023. gada 1. decembra ir apvienojusi daļu savu privātpersonu paklalpojumu biznesa, tostarp INVL Life dzīvības apdrošināšanas biznesu, ar Šiauļu Bankas grupu. Apvienotā komanda turpina sniegt dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus ar nosaukumu SB draudimas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Lasīt vairāk par biznesu apvienošanu

Lasīt vairāk par Šiauļu Bankas grupu